درباره

درباره

سردخانه و مرکز رنگ آوری میوه سبز

درسال 1399 به بهره برداری رسید. این سردخانه با ظرفیت نگهداری 3500 تن در 5 سالن قابلیت نگهداری انواع میوه را دارا می باشد. همچنین مجموعه میوه سبز در زمینه تولید انواع سیب زمینی فعالیت گسترده ای داشته و توانایی تولید سیب زمینی خوراکی و بذری کلاس را دارد.
این مجموعه دو سالن رنگ آوری مدرن با تکنولوژی رنگ آوری به روش مونورایپ (Air Forced) با ظرفیت 40 تن که با جدیدترین فن آوری روز دنیا ساخته شده و کلیه پارامترهای مهم رنگ آوری را از قبیل دما (داخل میوه و محیط) و رطوبت، اتیلن، Co2 و تهویه خودکار به صورت اتوماتیک کنترل می نماید. موز تولیدی این مجموعه با برند Bananab به بازار عرضه می گردد و سعی شده است که از مرغوب ترین موزهای سبز وارداتی جهت رنگ آوری استفاده شود.
مجتمع نگهداری و رنگ آوری میوه سبز این توانایی را دارد که علاوه بر تولید و فروش موز، خدمات رنگ آوری موز سبز، انبه و سایر میوه های قابل رنگ آوری را به وارد کنندگان و فروشندگان میوه ارائه دهد. همچنین سالنهای نگهداری سردخانه قابلیت تزریق ازن و نگهداری طولانی مدت انواع میوه به خصوص انار،سیب زمینی و سیب درختی (با توجه به موقعیت مکانی سردخانه) را دارا و آماده ارائه خدمات بهینه نگهداری و رنگ آوری میوه می باشد.

۱۳۵۵

شروع فعالیت

کشت و فروش سیب زمینی در زمینهای اجدادی
۱۳۶۶

شروع کار میدان تره بار

خرید غرفه فروش میوه و ادامه روند کاشت و فروش انواع محصولات کشاورزی
۱۳۹۹

ساخت فاز اول سردخانه

ساخت سردخانه ۳۵۰۰ تنی پشت میدان میوه و تره بار و فروش محصولات مختلف
۱۴۰۱

ساخت فاز اول سالنهای رنگ آوری

ساخت سالنهای رنگ آوری در دو فاز و شروع کار رنگ آوری محصولات مختلف مانند موز، انبه و گوجه

اصفهان، شهرضا

جنب میدان تره بار

۰۹۱۳۲۷۵۸۲۹۷ - ۰۹۱۳۳۲۱۳۷۷۶

امروز تماس بگیرید!

ساعات کار

شنبه - جمعه : 8:00 - 17:00

قرار ملاقات

info@mivehsabz.com